top of page
Tlo youtube.jpg

Laboratorium Badań Wydolnościowych

Nowoczesne Laboratorium badawcze

Smartergotest to stacjonarne laboratorium badawcze z siedzibą we  Wrocławiu. Cele jakie nam przyświecają to badania realizowane w warunkach stacjonarnych na najnowocześniejszych obecnie dostępnych analizatorach.

Badania stacjonarne uzupełniają nasze badania realizowane w warunkach naturalnych :

Smartergotest

Inowacyjne podejście do diagnostyki sportowej

Nasze laboratorium profesjonalnej diagnostyki sportowej swoją ofertę badań wysiłkowych kieruje zarówno do osób zawodowo uprawiających sport  jak i amatorów. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów i badań wydolnościowych w warunkach naturalnych. A teraz w stacjonarnym laboratorium także pełen pakiet badań na cykloergometrze. Mając na uwadze osiągnięcie maksymalnej precyzji pomiaru, wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz zatrudniamy wybitnych specjalistów, przed którymi, diagnostyka sportowa nie ma żadnych tajemnic.
Wykonujemy badania wysiłkowe w optymalny sposób dostosowane do uprawianej dyscypliny, co pozwala rejestrować istotne z punktu widzenia szkoleniowego dane i parametry. Z naszej oferty profesjonalnej diagnostyki sportowej korzystają piłkarze, lekkoatleci, tenisiści, bokserzy, narciarze oraz przedstawiciele wszystkich pozostałych dyscyplin sportu, którzy pragną poprawiać swoje wyniki i pracować nad wydolnością w naturalnych warunkach.

20210327_195919_edited.jpg

Skontaktuj się z nami

Podwórcowa 7A, 50-213 Wrocław

(+48) 502 541 872

  • Facebook
20210327_195748_edited.jpg
bottom of page